Rahvakogu veeb on arhiveeritud 30.05.2013 seisuga. Uudiseid saab lugeda siit >>
Ettepanekute kogumineJaanuar 2013   AnalüüsVeebruar 2013   ArutelupäevAprill 2013   SeadusemuudatusedAprill 2013
RU EN

Suur aitäh kõigile kes osalesid ja pakkusid välja ideid Eesti demokraatia arendamiseks.

Veebruari teises pooles hakkame siinsamas avalikustama analüütikute ja ekspertide töö tulemusi.

Missing Kalle
Roio
24.01.2013

Ühine koolivorm kohustuslikuks! Igale koolile oma tekkel! Põhikooli lõpuni!

Uba siis lihtne, 1-4 üks koolivorm ja 5-9 teine koolivorm. Ühine, üle Eesti. Igale koolile oma tekkel. Võtaksime julmadelt ja väga mõjutavatelt lastelt ühe enam koolikiusu põhjustava: riietuse põhjal tekkiv kius. Pole vahet, oled külakurnaja või vallasant, reeglid on ühed kõigile. Lisaks tellimus kohalikele moedisaineritele, mitu erinevat komplekti nii postele kui tüdrukutele disainida. Kohalikule rõivatöösturile tellimus klausliga, kohalik töö ja toode. Riigilt läbi omavalitsuste ca 50% rahastus, võimalik taotleda ka 100% toetust.
Natuke tahaks asi detailsemat lähenemist ja selgeks mõtlemist, levitamise osas näiteks, igas koolis terve august näiteks koolivormi müük? Konkursi alusel parima lahenduse leidmine? Sama võiks olla ka terviseameti poolt heaks kiidetud seljakottidega klassidele 1-4? Rohkelt helkureid täis, selga toetavad, kerged?
Midagi võiks ette võtta, et lapsepõlv lastel pikem oleks, mitte elukestev võidujooks naabrist parem või põlguse alune. Saaksid lapsed rohkem hariduse omandamisele keskenduda.

Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Vello Missing Missing Missing Vladimir_%c3%96%c3%b6pik_25_9_2010 Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing
Missing Missing
Miks peaks seda mõtet toetama?
Pikem selgitus märki kasutada
Lisa link veebisaidile
Miks ei peaks seda mõtet toetama?
Pikem selgitus märki kasutada
Lisa link veebisaidile