Rahvakogu veeb on arhiveeritud 30.05.2013 seisuga. Uudiseid saab lugeda siit >>
Ettepanekute kogumineJaanuar 2013   AnalüüsVeebruar 2013   ArutelupäevAprill 2013   SeadusemuudatusedAprill 2013
RU EN

Suur aitäh kõigile kes osalesid ja pakkusid välja ideid Eesti demokraatia arendamiseks.

Veebruari teises pooles hakkame siinsamas avalikustama analüütikute ja ekspertide töö tulemusi.

Mina_10dd Aivo
Peterson
08.01.2013

Riigikogu Kõikidesse ruumidesse reaalaja "KAKUKAAMERAD" et saaksime siis ...

reaalajas nende rahvaesindajatest "Kesikute" (sorry - see oli vist hoopis teise looduskaamera pärusmaa) tegemisi jälgida. "Kotkasteks" on neid suht raske pidada ;D !!! Kohe mitte ei jõua ära kuulata ning imestada meie rahvasaadikutest esindajate eneseülistamisi ja pidevat HALA nende isiklike kangelaslike "eneseületajate" raskest ja tänuväärsest (kohati isegi tänamatust ja alamakstust) tööst nn. RIIGIKOGU KOMISJONIDES . GRUPPIDES , RAKUKESTES , TIIBADES , ALLORGANISATSIOONIDES , AKTIIVIDES , FRAKTSIOONIDES jne jne. Ja las ülekannete all liigub ka elav tekstiriba nendest küsimustest mida parasjagu käsitletakse. Meil juuu nii nunnu Tiigrihüppaja riik ju ja riik IT-meestest pungil, mis see ikka ärateha pole . E-valimisi ju sehkendatakse nõnna nagu vaja , mis see muugi ära pole.

Missing Missing Mina_10dd Missing Missing Missing A1474685_copy Aa0314305 Missing Missing Missing Missing Skype_olev Missing Missing Missing Missing Vladimir_%c3%96%c3%b6pik_25_9_2010 Missing Missing Missing Missing Imgp0026
Dsc_0299 Photo_6_ Imgp0026 Missing Marektamm-5 Missing Missing Missing Missing Img_1064 Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Aa0114715 68831_115390938524096_1664505_n Mina_10dd
Miks peaks seda mõtet toetama?
Pikem selgitus märki kasutada
Lisa link veebisaidile
Miks ei peaks seda mõtet toetama?
Pikem selgitus märki kasutada
Lisa link veebisaidile

Toetan

Kindlasti pange WC-desse ka. Selle unustas kahjuks idee autor nimekirja lisamast.
Lisaks ka suitsuruumi, ning tõesti võiks olla all ka tekstiriba parasjagu arutlusel olevatest teemadest. Mingid kiibid võiks ka olla riigikogulastele.

Sten-Ranet Luide
09. jaanuar

Saadikul oleks suht raske ...

põhjenda oma puudumist siis ainult oma kõhuhädale viidates. Las pidevad põdejad istuvad siis oma kodus ega saa riigi kulul palka. Nagu praegu mõne seniilse vanahärrast ekspoliitiku puhul. Viide kampsunitele. Ja suitsetamine on kahjulik tervisele . Saadikud võiksid siinkohal näidata tervislikke elukombeid , mitte aga õpetada teisi. Mis eeskuju see siis selline on ?
Lugupeetud Sten - teie pakkumine saadikute töödistsipliini parandamiseks oleks siis ... milline ?
Kirjutame kokku järjekordse mula et kui Teie ei ... siis meie äta-äta . Need Teie nn.pehmed meetodit ei tööta kuna nendele lihtsalt vilistatakse. Nagu on seda pea viimased 12 aastat tehtud. Poliitikut aitab dresseerida ehk organiseeruda ainult hirm avaliku häbiposti ees ja riiklik ehk rahvapoolne lajatus tema rahakotile. Kui vaja - ronime ka magamistuppa järele nagu seda hiljuti ühe NATO kõrge ohvitseri puhul oli. Lõpp poliitikute amoraalitusele.

Aivo Peterson
09. jaanuar

Palun viisakaks jääda.

Ei saa olla nõus irooniaga esitatud ja halvustavate ettepanekutega.

Toivo Einaste
09. jaanuar

Viisakusest ja selgrootusest hr.Einastele

Nagu eelnevalt mainisin kuidas küla koerale ja nõnna edasi. Mitte rahvas pole tänase poliitilise maastiku selliseks teinud vaid just eelkõige Riigikogu saadikute enda üleülev suhtumine ja Valitsuse ülbe lällitamine oma fooliumite ja seemnetega.Nii et tänane poliitiline libaeliit saab sama mündiga tagasi millega alul ise vehkis. Siit ka see null austus võimu ja riigi tänase hetke eliidi vastu kes ennast punastena olles sinisteks ümber võõpasid. Aga tegelt on rahvas niipalju küll süüdi et õigel ajal ei reageeritud ning üritati viisakusega võimulolijatele aru pähe panna. Sinna see meie üleüldine selgrootu suhtumine ja tolerantsus meid viinud on et meid juhivad ülbed ja eneseimetlejatest vana kaader ja nende lastest kaasajooksikutest poliitbroilerid.
Nii et austatet hr.Einaste - ka Teile rohkem sirgeseljalisust ning oma peaga mõtlemist põhjustest miks tänane Euroopa ise maadleb nende probleemidega. Nemad on selle lahingu juba ette kaotanud - meil on veel võimalus selle rongi alt pääseda

Aivo Peterson
09. jaanuar