Rahvakogu veeb on arhiveeritud 30.05.2013 seisuga. Uudiseid saab lugeda siit >>
Ettepanekute kogumineJaanuar 2013   AnalüüsVeebruar 2013   ArutelupäevAprill 2013   SeadusemuudatusedAprill 2013
RU EN

Suur aitäh kõigile kes osalesid ja pakkusid välja ideid Eesti demokraatia arendamiseks.

Veebruari teises pooles hakkame siinsamas avalikustama analüütikute ja ekspertide töö tulemusi.

Missing Kai
Kaarna
09.01.2013

Valimisreklaam olgu ikka teemakohane. (OMV või RK)

Praegu on erakonnad minu meelest kasutanud valimiste reklaamides loosungeid, mis ei vasta konkreetsele valimisele.

Omavalitsustes ei saa teha seadusi ja Riigikogus saab teha seadusi, kuid mitte pensionärile lisaraha anda OMV vahenditest. Jne jne. Kas ma eksin?

Muide, pensionärid annavad tihti Tallinna pensioni lisaraha lastelastele. Miks seda otse lastele ja lasteaedadesse ei investeerita? Minu lapsed on juba koolis, kuid ikka suhtlen ka lasteaedadega. Kuidas saab kutsuda üles Tallinna kolima, kui siin pole lastele juba praegu võimalusi lasteaiakohta saada kohe kui vaja. Koolides vähemalt on kohti.

Eriti kuri olin kartulite mädandamise ja puuriitade üle Tallinnas, kuna see oli sihtgrupist mööda reklaam. Miks ei viidud neile inimestele koduukse taha seda abi, sest tuli välja, et abi saavad vaid teatud inimesed, kes olid linnaosavalitsustel ju teada. Kui koju ei saanud viia, siis oleks saadetud kirigi, sest Vabaduse väljak pole koht selliseks reklaamiks ja enesereklaam sellise teema juures ei sobi. Oleks tulnud mõelda raha otstarbeka kulutamise peale, kuid kulutati põhiliselt enesereklaamiks. Abivajajaid peaks toetama ilma eneseimetluse ja suure kärata. Mina vähemalt olen nii teinud vastavalt võimalusele (nüüd siis tegin avalikuks). ;)
Ma talupidajate järeltulijana ei kiida mingit raiskamist heaks ja eriti veel toidu osas. Minu meelest selline reklaam mõjus neile raskustes inimestele, kes tollal toimetulekutoetust ei saanud, väga halvasti.

Kokkuvõtteks:
***Valimisreklaam olgu ikka teemakohane.
Ja ETV-s on saateid küll, kus ennast näidata saab. ;)
Raadios muidugi ei näe sind keegi, kuuljaid võib aga rohkemgi olla.
Saate siit siis aru, et ma olen tallinlane. Ja aktiivne valija.
***Valin peaaegu ainult naisi, kuid mitte alati erakondliku kuulumise järgi. Kui nad on võtnud vaevaks valimistel kandideerida, siis ma ka pakun neile võimalust ennast proovile panna.
;)

Aa0183157 Missing Missing Mina_10dd Missing Missing Missing Aa0314305 Missing Olev_vaher_3 Missing Missing Missing Missing Missing Missing
Miks peaks seda mõtet toetama?
Pikem selgitus märki kasutada
Lisa link veebisaidile
Miks ei peaks seda mõtet toetama?
Pikem selgitus märki kasutada
Lisa link veebisaidile