Rahvakogu veeb on arhiveeritud 30.05.2013 seisuga. Uudiseid saab lugeda siit >>
Ettepanekute kogumineJaanuar 2013   AnalüüsVeebruar 2013   ArutelupäevAprill 2013   SeadusemuudatusedAprill 2013
RU EN

Suur aitäh kõigile kes osalesid ja pakkusid välja ideid Eesti demokraatia arendamiseks.

Veebruari teises pooles hakkame siinsamas avalikustama analüütikute ja ekspertide töö tulemusi.

Mina_10dd Aivo
Peterson
09.01.2013

Vabariigi Valitsuse,Riigikogu liikmete ja Presidendile TEHA iga poliitilise ...

hooaja lõppemisel KOHUSTUSLIK VALEDETEKTORI TEST kus ta oma ISIKLIKE sõnade läbi iseloomustab vastuvõetud seadusi ning nendest arusaamist . Avalikult massmeedia kaudu ja toetusel. Kel viitsimist - küll see vaatab. Saaks sellise mõnusa realiti show. Muidu enamus neist siiamaani loeb maha seda mida parteide peasekretärid neile kabinetivaikuses treivad või tagatubades valmis kritseldavad.
Miks mitte selline test teha IGAL kevadel et rahvas saaks rahuliku südamega minna suvepuhkustele , teadmisega et riik on samal ajal ikka mõtlevate ametnike meelevalla all aga mitte mõne süüdimatu erakonnapoliitiku suva juhtimise all .

Missing Mina_10dd Missing Uno_kiidj%c3%a4rvel Aa0314305 Missing Missing Missing Missing Missing Missing Vladimir_%c3%96%c3%b6pik_25_9_2010
Missing Photo_6_ Imgp0026 Missing Marektamm-5 Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Dsc_0299
Miks peaks seda mõtet toetama?
Pikem selgitus märki kasutada
Lisa link veebisaidile
Miks ei peaks seda mõtet toetama?
Pikem selgitus märki kasutada
Lisa link veebisaidile

Austatud Sander !

Meie seadusetsuradele kuluks üits korralik kapatäis alandust ikka ära küll. Muidu käivad nagu paabulinnud , kellelt sabasuled väljakitkutud. Ja veel - mõelgeb Jaapani seadusandlikele organitele ja oskus alandlikult ennast väljendada. Meil aga matsid mis matsid.

Aivo Peterson
12. jaanuar

Totalitaarse diktatuuri tunnus.

Lugupeetud ettepaneku autor vist ei mõista päris hästi kuidas valedetektor töötab. Pealegi ei oleks ükski endast lugupidav isik nõus sellise alandusega.

Sander Maripuu
11. jaanuar