Rahvakogu veeb on arhiveeritud 30.05.2013 seisuga. Uudiseid saab lugeda siit >>
Ettepanekute kogumineJaanuar 2013   AnalüüsVeebruar 2013   ArutelupäevAprill 2013   SeadusemuudatusedAprill 2013
RU EN

Suur aitäh kõigile kes osalesid ja pakkusid välja ideid Eesti demokraatia arendamiseks.

Veebruari teises pooles hakkame siinsamas avalikustama analüütikute ja ekspertide töö tulemusi.

Missing Priit
Sutt
09.01.2013

Lastetoetus peab olema vähemalt pool keskmisest pensionist

Lapsed on ainsad meie riikluse säilimise garantiiks ning sündivuse suurendamiseks ja laste üleskasvatamisesk tuleks meil suunata oluliselt enam vahendeid kui tehakse seda täna. Ilma laste juurdekasvuta oleme me 50 aasta pärast riigina kadunud või muutunud määral mida on juba halenaljakas Eestiks nimetada. Laste kasvatamine kui protsess on väga aja ja materjalimahukas ning siin on täna puudus kõigest. Aega ei ole lastega tegelemiseks sest tuleb rabada tööd teha ning tagada, et perel oleks kõht täis ja toa soe. Ilmselgelt kulub kasvava lapse kasvatamisele tunduvalt enam kui ühe keskmisele pensionärile ning seepärast ka idee maksta vähemalt poolt keskmisest pensionist. Antud idee rakendumisel olen ma kindel, et meie riik saab päästetud ja teist teed meil ei ole.

Missing Liivad%c3%bc%c3%bcnid Koopia_%c3%bcksusest_sam_0804 Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Vladimir_%c3%96%c3%b6pik_25_9_2010 Missing
Missing Imgp0026 Missing Missing Missing Missing Missing
Miks peaks seda mõtet toetama?
Pikem selgitus märki kasutada
Lisa link veebisaidile
Miks ei peaks seda mõtet toetama?
Pikem selgitus märki kasutada
Lisa link veebisaidile

Lastevabrikuteta ei saagi

Demagoogiline oleks täna ka rääkida rikaste lastebarikutest kuna nemad on enam tasustatud läbi vanemapalga kui teised aga seda probleemi tegelikult ju ei ole . Normaalne oleks, et kui tervis lubab ja lapsi armastad siis saabgi neid palju olema. Täna on vanemaid kellel oleks tervist ja tahtmist lapsi sünnitada ning kasvatada aga puudu jääb vahenditest. Ainult nii me oma riigi päästaksimegi. Asotsiaalidel ei ole võimalik lastevabrikuid tekitada sest sellised lapsed läheksid reeglina perest eraldamisele ning vabrikul puuduks mõte. Vabrikutega hirmutamine on rohkem psühhiaatrite valdkonna ja foobiate teema (kadedus ka kindlasti juhul kui ise lapsi ei taha ja oma igapäevast tööd ka ei armast ehk siis palgaliste sunnitööliste hirmud mis lõpuks meie riigi hukutavad kuna lapsi ei sünni piisavalt).

Priit Sutt
11. jaanuar

Tekiksid lastevabrikud

Asotsiaalid, kes elavad oma laste toetusest.

Tarmo Kaldma
09. jaanuar