Rahvakogu veeb on arhiveeritud 30.05.2013 seisuga. Uudiseid saab lugeda siit >>
Ettepanekute kogumineJaanuar 2013   AnalüüsVeebruar 2013   ArutelupäevAprill 2013   SeadusemuudatusedAprill 2013
RU EN

Suur aitäh kõigile kes osalesid ja pakkusid välja ideid Eesti demokraatia arendamiseks.

Veebruari teises pooles hakkame siinsamas avalikustama analüütikute ja ekspertide töö tulemusi.

Missing Kõu
Repnau
09.01.2013

Solidaarsus, siis kõigile! Riigiesindaja, -ametniku karistusseadustik.

Kuna terves ühiskonnas on kõigile peale nn, riigiisadele loodud eksimuste eest reaalsed karistused- mida ka üldsus karistuseks peab. Ei pea silmas siin ihunuhtlust, erinevatel viisidel. Kuna tegemist on siiski siseringi tegelastega ja seda ringkonda pole keegi reguleerinud, jääb mulje juba maffiast. Tuleb hakata koostama nn. karistusmäärustiku leebemast kuni totaalseni (eluaegse vangistuseni) välja! Neil ei tohi tekkida jumalapoja tunnet, et nende tegudel polegi vastutavat ja ametist vabastab vaid surm!
Algame lihtsaimast peenestamisest, mis toimub üleriigiliselt: kainustest tööajal/ etteteadmata reid. Jäädes tööl vahele jääknähtudega- kuupalk trahvi + meedias teo registreerimine. Hiljem hea kontrollida.
Edasi peaks liikuma ikka sinna tööspetsiifikani, milles kajastuvad just riiki kahjustavad apsud ning raskusele vastavad karistused.
Siit saab nimetatu kohe siduda tagasikutsumise alustega, kus on märgitud, millistel juhtudel võib esindaja koheselt nn. lahti lasta ( igasuguse võimaluseta enam riiki esindada).
Rahaskandaalid lõppeksid kohe, kui aluse selgumisel on esindaja isiklik trahv nimetatud skandaalis osalenud summa suurus!
JA see peab olema sama arenev nagu üldine karistusseadustik, ikka karmimaks.
Mina tänan.

Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Vladimir_%c3%96%c3%b6pik_25_9_2010
Imgp0026
Miks peaks seda mõtet toetama?
Pikem selgitus märki kasutada
Lisa link veebisaidile
Miks ei peaks seda mõtet toetama?
Pikem selgitus märki kasutada
Lisa link veebisaidile