Rahvakogu veeb on arhiveeritud 30.05.2013 seisuga. Uudiseid saab lugeda siit >>
Ettepanekute kogumineJaanuar 2013   AnalüüsVeebruar 2013   ArutelupäevAprill 2013   SeadusemuudatusedAprill 2013
RU EN

Suur aitäh kõigile kes osalesid ja pakkusid välja ideid Eesti demokraatia arendamiseks.

Veebruari teises pooles hakkame siinsamas avalikustama analüütikute ja ekspertide töö tulemusi.

Mina_10dd Aivo
Peterson
11.01.2013

Riigikokku või presidendiks kandideerijatel VÄHEMALT 5-AASTANE EESTIS ...

ELAMISE NÕUE. Samuti et oleks antud isiku poolt kogu perioodi jooksul kõik maksud makstud meie riigi ja rahva hüvanguks. Eesti poliitilised struktuurid ei tohiks olla nn.LÄBIRÄNDAJATEST ÕNNEOTSIJATELE.

Missing Mina_10dd Missing Missing Missing Missing Missing Missing Poolas_2012 Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Mina_2 Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Facebook Missing Missing Missing Missing Koala Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing
Imgp0026 Missing Snapshot_20130107_1 Missing Missing Missing Dsc_0299
Miks peaks seda mõtet toetama?
Pikem selgitus märki kasutada
Lisa link veebisaidile
Miks ei peaks seda mõtet toetama?
Pikem selgitus märki kasutada
Lisa link veebisaidile

Austatet Sander !

Siiamaani on need nn.poliitilised rändlinnud Eesti rahvale ainult häda ja viletsust kaelapeale toonud. Lisaksin siia juurde ka valed ühiskondlikud väärtushinnangud mida poolvägisi kaela üritatakse rahvale kaela määrida. Kogu see antikristlus, omasoo iharlus , mingit äärmuslikud võrdõiguslikkud arusaamad , laste vabakasvatus jne jne. Ehk kogu see mis lämmatab rahva edasist arenemisvõimet. Allesjäämisest rääkimattagi .

Aivo Peterson
13. jaanuar

Mis mõttes?

Et kui keegi on näiteks mõned aastad tagasi olnud tööl mõne rahvusvahelise organisatsiooni peakontoris Brüsselis, NYCs või Londonis, ning nüüd soovib kodumaal oma kogemusi maksma panna, siis ta seda teha ei saa? Või näiteks suursaadikud? Rahvusvaheliste kaugsõitude autojuhid? Estonian Airi lendurid? Neid näiteid võibki tooma jääda.

Sander Maripuu
11. jaanuar