Rahvakogu veeb on arhiveeritud 30.05.2013 seisuga. Uudiseid saab lugeda siit >>
Ettepanekute kogumineJaanuar 2013   AnalüüsVeebruar 2013   ArutelupäevAprill 2013   SeadusemuudatusedAprill 2013
RU EN

Suur aitäh kõigile kes osalesid ja pakkusid välja ideid Eesti demokraatia arendamiseks.

Veebruari teises pooles hakkame siinsamas avalikustama analüütikute ja ekspertide töö tulemusi.

Yyyyy Aare
Sisask
14.01.2013

Euroopa föderaliseerumisel tuleks korraldada uus euroreferendum.

Euroreferendumil andis rahvas toetuse justnimelt riikide liitu, mitte föderatsiooni, ehk liitriiki astumiseks. Kui Euroopa muutub järk-järgult föderatsioniks, muutub ka too euroreferendum mittelegitiimseks.

Missing Missing Nimeta Missing Missing Missing Missing Top20 Missing Missing Missing Yyyyy Missing Missing Missing Missing Missing Missing Facebook Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Vladimir_%c3%96%c3%b6pik_25_9_2010 Missing Missing Missing Missing Missing Missing
Missing
Miks peaks seda mõtet toetama?
Pikem selgitus märki kasutada
Lisa link veebisaidile
Miks ei peaks seda mõtet toetama?
Pikem selgitus märki kasutada
Lisa link veebisaidile

Venemaaga rahva poliitiline hirmutamine kriminaliseerida!

Delfi : Briti peaminister teeb ettepaneku Euroopa Liitu jäämise rahvaküsitluseks: "Inimesed tunnevad, et Euroopa Liit liigub suunas, millega me liitudes nõusolekut ei andnud. Nad sekkuvad meie riigi ellu moel, mida inimesed liigitavad ebavajalikeks reegliteks ja regulatsioonideks. Ja nad imestavad sügavalt, mis kogu selle mõte on," ütleb Cameron kolmapäevases pöördumises, teatab AFP BNS-i vahendusel.

Soovitan kuulata eilset "Vaba mõtte kulbi":
http://tallinnatv.eu/index.php?id=4869
" President Toomas-Hendrik Ilves tõi hiljuti antud intervjuus välja Euroopa föderaliseerumise paratamatuse. Kas euromeelsed poliitikud on avalikkust tõesti teadlikult eksitanud, et varjata oma tegelikke eesmärke, ja väänanud termineid nagu suverääsus, iseseisvus jne oma tahte järgi. Arutelust ei jää välja ka Reformierakonna valimiste finantseerimine ja mitmed teised kõneainet pakkuvad teemad." Ja ei ole siin mõtet hakata jurama, et ma keskerakonda pooldan. Just EL tahab venemaaga leivad kokku panna!

Aare Sisask
23. jaanuar