Rahvakogu veeb on arhiveeritud 30.05.2013 seisuga. Uudiseid saab lugeda siit >>
Ettepanekute kogumineJaanuar 2013   AnalüüsVeebruar 2013   ArutelupäevAprill 2013   SeadusemuudatusedAprill 2013
RU EN

Suur aitäh kõigile kes osalesid ja pakkusid välja ideid Eesti demokraatia arendamiseks.

Veebruari teises pooles hakkame siinsamas avalikustama analüütikute ja ekspertide töö tulemusi.

Skype_olev Olev
Talumaa
18.01.2013

Ministri ja komisjoni/nõukogu liikme tagandamisel ka riigikogust välja!

On üsna pentsik mõelda, et minister ja komisjoni/nõukogu liige, saamata hakkama oma tööga, tagandatakse ametist ja ta siirdub seejärel riigikokku!?
Me ei vaja riigikogulasest seaduseandjat, kes tegeleb pahategudega või on oma töös saamatu/küündimatu.
Sageli käidakse mõtlematult välja argument, et raha ei ole, kellelt seda ära võtta? Näiteks, mister X saab riigifirma põhjalaskmise eest 30,000.- € kuus ja jalgalaskmise eest 100,000.- €. Karistuseks vastava haldusala ministri ametist tagandamine koos riigikokku siirdumise keeluga. Lisaks karistada ka komisjoni/nõukogu liikmeid (kes olid taolise laristamise poolt) keeluga töötada materiaalselt vastutaval kohal riigiasutustes.
Ei ole vaja karta, et sellisel juhul ei julge keegi tähtsaid otsuseid teha. Tähtsamad otsused tuleb rahvaga läbi arutada!

Aa0183157 Missing Missing Missing Missing Missing Missing 2012 Missing Missing Mina_002 Missing Missing Missing Missing Missing Olev_06.11.08-1 Missing Mina_2 Missing Vello Missing Missing Missing Skype_olev Rr_mini Jaak_haud Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Vallamajas_10.09.2010_006 Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing Missing
Missing
Miks peaks seda mõtet toetama?
Pikem selgitus märki kasutada
Lisa link veebisaidile
Miks ei peaks seda mõtet toetama?
Pikem selgitus märki kasutada
Lisa link veebisaidile